Strona internetowa www.poznan.oinfo.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Czwartek, 13 Sierpień 2020 Imieniny: Diana, Hipolit, Elwira, Radosław
 • fotowoltaika, pompy ciepła do wody, mogilno, strzelno, inowrocław
  • projektowanie stron internetowych
  Redakcja

  INFO - SERWIS
  Andrzej Kamiński
  tel. +48 606888623

  CHARON Przedsiębiorstwo pogrzebowe
  ul. Garbary 36
  61-686 Poznań
  charon@post.pl61 8517000

  Oferta:

  Firma „CHARON” powstała 01 sierpnia 1990 r.

  Była to pierwsza prywatna firma pogrzebowa w Poznaniu, która świadczyła kompleksowe usługi w tej branży. Rozwijała się stopniowo. Najpierw zajęła się samym przewozem zwłok, po roku wprowadziła do swojej oferty trumny i wieńce, a w następnym roku nagrobki lastriko i granitu.

  Obecnie „Charon” mieści się w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Po przeprowadzeniu generalnego remontu, funerarium jest okazałe, zajmuje 320 m kw., na których zlokalizowano m. in. biuro, magazyn trumien, oraz salon recepcyjny i segment administracyjny.

  Firma wykonuje około 500 pogrzebów i sprzedaje około 100 nagrobków rocznie. Wykorzystuje nowoczesny transport funeralny, m. in. : Chryslery i Renault. Przedsiębiorstwo rozpoczęło też w 2000 r. międzynarodowy transport zwłok. Te wszystkie okoliczności sprawiają, że zakład jest firmą znaną w stolicy Wielkopolski obejmując znaczną część rynku funeralnego w mieście.

  Branże

  stat4u