Strona internetowa www.poznan.oinfo.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Czwartek, 13 Sierpień 2020 Imieniny: Diana, Hipolit, Elwira, Radosław
 • fotowoltaika, pompy ciepła do wody, mogilno, strzelno, inowrocław
  • projektowanie stron internetowych
  Redakcja

  INFO - SERWIS
  Andrzej Kamiński
  tel. +48 606888623

  FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA - dotacje Prosument Poznań, Leszno
  ul. Serbska 10
  61--32 Poznań

  Oferta:

  W związku uruchomieniem programu PROSUMENT przyjmujemy nabór chętnych zainteresowanych instalacjami fotowoltaicznymi, pompami ciepła itp z terenu województwa wielkopolskiego.

  W roku 2015 dotacja do fotowoltaiki wynosi 40%, pompy ciepła solary 20%

  Oferujemy pełne wsparcie, bezpłatne audyty, przygotowanie dokumentacji pod dotacje.

  Więcej informacji: http://torinstal.oinfo.pl/prosument/

  Fotowoltaika - energia elektryczna wytwarzana przez panele fotowoltaiczne z promieniowania słonecznego do wykorzystana na własne potrzeby użytkownika. Zestaw fotowoltaicznyi nie jest skomplikowany, a jego typ zależny od korzystania z prądu w  budynku. Żywotność paneli to minimum 25 lat.

  Powietrzna pompa ciepła to obecnie najbardziej ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie pozwalacjące w tani i szybki sposób pozyskiwać ciepłą wodę użytkową. Jest to również alternatywa dla kolektorów słonecznych. Tam gdzie zacienienie dachu nie pozwala na wykorzystanie energii słonecznej, bądź przeszkodą jest brak stosownego miejsca na zbiornik solarny (który musi być na tyle duży aby zmagazynować w ciągu dnia energię tak by po zachodzie słońca móc z niej korzystać) tam właśnie doskonale sprawdza się pompa powietrze-woda.

  Branże

  stat4u