Strona internetowa www.poznan.oinfo.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Niedziela, 23 Luty 2020 Imieniny: Romana, Roman, Damian, Polikarp, Izabela
 • fotowoltaika, pompy ciepła do wody, mogilno, strzelno, inowrocław
  • projektowanie stron internetowych
  Redakcja

  INFO - SERWIS
  Andrzej Kamiński
  tel. +48 606888623

  PLANT Centrum Ogrodnicze
  ul. Pleszewska 8
  61-131 Poznań

  Oferta:

  Centrum Ogrodnicze Plant liczy już sobie 24 lata i w 1987 roku, kiedy powstało, było jednym z pierwszych ogtego typu centrów w Poznaniu. W ciągu tego czasu firma rozbudowała się, znacznie zwiększyła swój asortyment i doczekała się stale odwiedzających nas Klientów. Jest nam niezmiernie miło, że zauważają Państwo zmiany na lepsze, przychodzicie ze swoimi pomysłami i sugestiami, których zawsze chętnie słuchamy. Między innymi dzięki temu możemy sprostac wysokim wymaganiom klienta.

  Przez lata działalności wypracowaliśmy bardzo dobre kontakty ze szkółkarzami w Polsce i za granicą. Wspierani przez ich doświadczenie i wiedzę możemy proponowac wyłącznie materiał roślinny wysokiej jakości o wspaniałych walorach dekoracyjnych.

  Współpracujemy ze znanymi producentami nasion, podłoża, donic, nawozów i środków ochrony roślin, tj. NAWOMIX, KRONEN, BROS, PNOS OŻARÓW MAZOWIECKI, LAMELA i innych, które w wielu wypadkach zyskały popularnośc w Poznaniu dzięki naszej dystrybucji.

  Centrum Ogrodnicze Plant należy do elitarnego Stowarzyszenia Polskich Centrów Ogrodniczych.

  Przynależnośc do tej grupy nie jest tylko powodem do dumy dla nas, ale przede wszystkim fakt ten daje Klientom gwarancję towarów i obsługi najwyższej jakości.

  Jesteśmy partnerem akcji PRIMAFLORA, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu największy wybór pelargonii i innych kwiatów rabatowych w mieście.

  Znajdujemy się w centrum miasta, przy Rondzie Rataje i posiadamy wygodny parking. Dla Państwa wygody pracujemy 7 dni w tygodniu.

  Branże

  stat4u